14-3-2025 – Locatie Hemmeland had camperplekken achterop het terrein bij de vuurtoren. Dit is nu de plek waar ons werfterrein gaat komen, daarom hebben we in 2025 geen camperplekken meer daar.

We zien dat onze campergasten verdeeld zijn over hun ervaring van de camperplek. Mensen met een binding met water of de haven vinden het een heerlijke plek, mensen die een camping zoeken vinden het toiletgebouw te ver lopen. Daarom hebben we besloten om zeer beperkt camperplekken aan te bieden in 2025.

Kan ik nog met de camper komen?

Heb je vrienden of familie die bij ons in de haven ligt? Laat hen je aanmelden, dan kunnen we kijken waar het past.

Waar zouden we staan met de camper?

Op Hemmeland op het asfalt bij het toiletgebouw kunnen campers staan. Als de winterstalling op Waterland weer in het water ligt, kunnen we kijken of we hier plekken kunnen creëren. Medio april weten we meer.

Heb je plekken met gras bij de camperplek?

Ga er in 2025 vanuit van niet: we zijn zoals gezegd volop in de verbouwing en de plekken met gras zijn ook de plekken met zand of geluidsoverlast.

Waarmee kunnen wij helpen?

waterland team